Kościół Mocy to część większego objawienia

Poznaj nas

Jako Kościół Mocy działamy na terenie Warszawy od grudnia 2014 r. Od początku nie zamierzaliśmy być jedynie lokalną wspólnotą. Wkrótce – w wyniku różnych działań – wokół nas zgromadził się zespół ludzi ze wspólnot, które działają w różnych miejscach w Polsce i na świecie. Dlatego w 2020 r. powołaliśmy do życia Kościół Chrześcijan Pełnej Ewangelii „Obóz Boży”. Organizacyjnie jest to platforma, która jednoczy wspólnoty lokalne w jedną federację apostolską.
Wspólnota KChPE „Obóz Boży” jest zarejestrowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w dziale „A” rejestru kościołów i innych związków wyznaniowych pod pozycją 187. Nasz adres korespondencyjny to: ul. Warszawska 41/49e lokal 15, 05-190 Nasielsk.
Lokalnie nadal nazywamy się Kościołem Mocy i spotykamy się w Warszawie przy ul. Dzierżoniowskiej 11.
SPOTKAJ JEZUSA

WEŹ UZDROWIENIE