Nowa strona Kościoła Mocy

Z radością witamy na nowej stronie Kościoła Mocy !!!!!!!!

Wierzymy, że nowa odsłona naszej strony będzie przyjemna w użytkowaniu. Nowe zakładki to m.in.:

• NAUCZANIA – będziemy tutaj zamieszczać nauczania wygłaszane w Kościele Mocy w Warszawie. Zakładka będzie systematycznie uzupełniana o nauczania archiwalne. Oferujemy możliwość obejrzenia oraz odsłuchania i darmowego pobrania plików mp3.
  • SERIE NAUCZAŃ – zgromadziliśmy nauczania tematycznie, aby ułatwić Wam dostęp do wszystkich części. Pliki możemy oglądać, odsłuchać lub ściągnąć (mp3). Dodatkowo udostępniliśmy możliwość pobrania całych serii w plikach .zip oraz zakup płyt CD/DVD.
  • NABOŻEŃSTWA – całe nabożeństwo w jednej zakładce – wszystkie nagrania z danego spotkania zamieszczamy w jednym wirtualnym miejscu,
  • ZESPÓŁ APOSTOLSKI – dane kontaktowe zaprzyjaźnionych Kościołów.

W przypadku jakichkolwiek uwag lub problemów zapraszamy do kontaktu.