Poznań

Poznań, 0

PŁOMIEŃ PANA w POZNANIU

Spotkania:
-Nabożeństwo – Soboty 17:00 (II piętro, budynek dawnego kina Olimpia)
-Modlitwy wstawiennicze (w tygodniu – informacja na telefon).
Ewangelizacje – Piątki 18:00 (pod budynkiem Targów Poznańskich – niedaleko dworca)

Jesteśmy, żywą wspólnotą ludzi którzy pojednali się z Bogiem oraz realnie doświadczają Go w swoim życiu. Płomień pana jest kościołem o charakterze przebudzeniowym i poza denominacyjnym. Pastorem kościoła jest Bartosz Michałów, który idąc za Bożym prowadzeniem, przyjechał ze Świnoujścia by założyć w Poznaniu kościół. Zostaliśmy powołani by realizować Boże zamysły w Poznaniu i wszędzie tam gdzie dotrzemy. Widzimy regularnie to jak Bóg działa poprzez nas uzdrawiając chorych, uwalniając ludzi od demonów i czyniąc inne rzeczy. Szkolimy ludzi do życia wiara i regularnie jesteśmy na ulicach Poznania by zwiastować ewangelię!

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i wspomóc szerzenie Królestwa Bożego, poniżej zamieszczam nr konta, który Ci to umożliwi:
Bartosz Michałów
nr. rachunku mBank : 32-1140-2004-0000-3102-7422-5916