Poznań

PŁOMIEŃ PANA w POZNANIU

Spotkania (wejście do budynku nr 7 Sala nr 6 – I piętro – na przeciw rogu ul. Bnińskiej i ul. Zdrojowej) :
-Nabożeństwo – niedziela 17:00
-Modlitwy wstawiennicze – środa 19:00
Ewangelizacje – piątki

Jesteśmy, żywą wspólnotą ludzi którzy pojednali się z Bogiem oraz realnie doświadczają Go w swoim życiu. Płomień pana jest kościołem o charakterze przebudzeniowym i poza denominacyjnym. Pastorem kościoła jest Bartosz Michałów, który idąc za Bożym prowadzeniem, przyjechał ze Świnoujścia by założyć w Poznaniu kościół. Zostaliśmy powołani by realizować Boże zamysły w Poznaniu i wszędzie tam gdzie dotrzemy. Widzimy regularnie to jak Bóg działa poprzez nas uzdrawiając chorych, uwalniając ludzi od demonów i czyniąc inne rzeczy. Szkolimy ludzi do życia wiara i regularnie jesteśmy na ulicach Poznania by zwiastować ewangelię!

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania i wspomóc szerzenie Królestwa Bożego, poniżej zamieszczam nr konta, który Ci to umożliwi:
Bartosz Michałów
nr. rachunku mBank : 32-1140-2004-0000-3102-7422-5916