Mielec

• ketub@o2.pl
Mielec, 0

Kościół Jezusa Chrystusa”Dobrego Pasterza”w Mielcu

Kościół zbiera się i funkcjonuje w Mielcu. Jest Kościołem pełnej Ewangelii.

Głosimy Ewangelię i nauczamy Bożego Słowa. Modlimy się o uzdrowienia i Boże wyjścia z trudnych sytuacji. „Wbrew nadziei żywimy nadzieję” gdyż w Bogu pokładamy Nadzieję . Czynimy to w Jezusie i przez Jezusa.
Zostaliśmy uratowani i niesiemy ratunek innym. Szukamy każdego człowieka, także ludzi uzależnionych i bezdomnych, by czynić z nich uczniów Jezusa.

Bożenka jest pedagogiem, ma dar nauczania Słowa Bożego i Duch Święty Ją w tym prowadzi.
Janusz pracuje zawodowo w zawodzie tokarz. Ma serce pasterza, cierpliwie i ofiarnie troszczy się o ludzi.
Nasze serca Bóg przepełnia troską o innych zagubionych. Chodzimy do szpitala by usługiwać innym modlitwą i Słowem.

Nasze serca są otwarte na innych ludzi żyjących wokół nas i w pobliskich miasteczkach.

Nasi liderzy

Janusz Zieliński